Týdenní výběr produktů Farnell element14

Vážený zákazníku, vítejte u týdenního výběru doporučených produktů, nabídek a akcí od společnosti Farnell element14. 

Termokamery řady U5850 TrueIR

 • Upgradujte na novou úroveň infračerveného měření s vyšším modelem za stejnou cenu a navíc získáte ZDARMA baterii a nabíječku! 

Poslední šance na nákup akčních balíčků produktů Tenma pro testování a měření 

 • Ušetřete při nákupu balíčků Tenma. Zakupte si 60Mhz osciloskop se stolním napájecím zdrojem ZDARMA, klešťový nebo infračervený teploměr s ručním digitálním multimetrem ZDARMA nebo ušetřete až 25 %.Nabídka platí do vyprodání zásob.

Mikrokontrolér STM32L4 s nízkou spotřebou

 • Nabízejí dynamické škálování napětí umožňující vyvážit spotřebu energie s požadavky na zpracování a dále pak podporu periférií s nízkou spotřebou v režimu Stop, bezpečnostních a zabezpečovacích funkcí, široké škály chytrých periférií a pokročilých a energeticky úsporných analogových periférií, např. operačních zesilovačů, komparátorů, displejů LCD, 12bitových D/A převodníků a 16bitových A/D převodníků. 

Vysoce integrovaný obvod pro správu nabíjení baterií

 • BQ25120 700-nA s nízkým klidovým proudem – vysoce integrované řešení pro správu nabíjení baterií nositelných technologií a produktů IoT.

Příslušenství pro počítačový osciloskop BitScope Micro

 • Veškeré potřebné příslušenství pro vytvoření plnohodnotného počítačového řešení pro vytváření prototypů obvodů, měření a testování nebo vzdělávání.

Zaměnitelný napájecí zdroj

 • Stupeň účinnosti V, s certifikací pro použití v oblasti IT a zdravotnictví

Software CadSoft EAGLE MAKE Edition

 • Představujeme novou řadu produktů společnosti CadSoft, vývojářů softwaru EAGLE pro návrh desek PCB. Řada MAKE Edition pomáhá výrobcům, konstruktérům i nadšencům s uvedením jejich prototypů na komerční trh. Snadno pochopitelný. Snadno použitelný. A nyní také s možností snadné volby

Zkušební sada SAM V71 Xplained Ultra

 • Vyhodnocování a tvorba prototypů pomocí mikrokontrolérů Atmel SAM V71, SAM V70, SAM S70 a SAM E70 na bázi procesoru ARM® Cortex®-M7.

Micro Tiger Eye

 • Odolný 0,8mm polarizovaný konektor typu deska–deska.

Feritové korálky potlačující EMI pro povrchovou montáž

 • Tyto feritové korálky mají výborné vlastnosti potlačující EMI a nízký odpor DC a lze je pájet přímo na desky plošných spojů

Klešťové měřiče řady 370 FC pro měření skutečné efektivní hodnoty

 • Nové klešťové měřiče Fluke řady 370 FC jsou jediné na trhu, které nabízejí pružnou proudovou sondu, záznam dat a bezpečné vzdálené měření v rámci jediného přístroje. Kombinují širokou škálu funkcí s praktickými rozměry a vytvářejí tak výkonný klešťový měřič pro řešení nejrůznějších problémů.

© 2003 - 2019 ROT-HSware spol. s r.o.

Programování & Webhosting by MagicHouse s.r.o.

Rychlý kontakt

Prodej a servis stavebních strojů:
Mobil: +420 733 753 338
info@stavebni-stroje.com